Darbėnų sporto klubo „Darba“ pirmininko Rolando Juknevičiaus iniciatyva kiekvienais metais yra organizuojamas tinklinio 2x2 turnyras. Norą dalyvauti šiame turnyre pareiškė 11 komandų iš Darbėnų, Grūšlaukės, Kretingos, Įpilties. Turnyre buvo žaidžiama vienas setas iki 31 taško. I etape komandos, suskirstytos į du pogrupius, tarpusavyje varžėsi rato sistema. Į antrą etapą pateko dvi pirmąsias vietas pogrupyje užėmusios komandos. Iš A pogrupio pateko I vietą užėmę darbėniškiai Justinas Dobrovolskis ir Rapolas Serapinas bei II v. užėmę grūšlaukiškiai broliai Mindaugas ir Egidijus Kniūkštos, iš B pogrupio – Darbėnų atstovai Paulius Stonkus ir Ernestas Dima bei Deividas Savickas ir Giedrius Eglinas. Pusfinalyje Deividas Savickas ir Giedrius Eglinas 31:18 įveikė Justiną Dobrovolskį ir Rapolą Serapiną, o antrame pusfinalyje Paulius Stonkus ir Ernestas Dima 31:22 įveikė Grūšlaukės tinklininkus. Kovojant dėl bronzos medalių geriau sekėsi Justinui Dobrovolskiui ir Rapolui Serapinui, kurie 31:24 įveikė brolius Mindaugą ir Egidijų Kniūkštas. Dėl turnyro nugalėtojo vardo susikovė Deividas Savickas ir Giedrius Eglinas prieš Paulių Stonkų ir Ernestą Dimą. Po įtemptos kovos pergalę 31:23 šventė Deividas Savickas ir Giedrius Eglinas.