Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Sausio 16 dieną “Kretingos” vyrų krepšinio rinktinė tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis 82:87 (23:24; 27:19; 21:22; 11:22) pralaimėjo prieš Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (12 pergalių, 7 pralaimėjimai) komandą. Pirmoje rungtynių pusėje taikliau už varžovus atakavę kretingiškiai sugebėjo susikrauti 10 taškų persvarą (20 min. - 50:43), bet III kėlinyje klaipėdiečiai trumpam buvo išsiveržę į priekį (24 min. - 52:53); 39-ąją minutę po Lino Jonuškos taiklaus tritaškio kretingiškiai išsiveržė į priekį (82:79), bet per likusį laiką taškų pelnyti nebepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Domantas Šimaitis (5/10 tritaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 24, Martynas Airošius (4/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai) – 17, Rytis Zabita – 10, Linas Jonuška – 8, Valdas Raudonis – 7, Gediminas Drungys (5 rez. perdavimai) – 6, Mindaugas Lukauskas ir Steponas Markus – po 3, Jurgis Petrauskas ir Vitalijus Kozys - po 2, Henrikas Lubinas.

Sausio 17 dieną Kretingos komanda išvykoje 74:69 (17:19; 27:14; 15:23; 15:13) nugalėjo Kauno ,,United-Radijas Tau“ (5 pergalės, 14 pralaimėjimų) komandą. Po I kėlinio dar pirmavo namie rungtyniavę kauniečiai, bet II kėlinyje 27 taškus pelnę nė karto nebeleido varžovams išsiverži į priekį. Nors prasidėjus IV kėliniui šeimininkai po taiklaus tritaškio sumažino skirtumą iki minimumo (31 min. - 61:60), kretingiškiai per likusį laiką surengė dar vieną spurtą ir iškovojo svarbią pergalę.

,,Kretinga“: Martynas Airošius – 21, Jurgis Petrauskas – 10, Rytis Zabita (14 atk. kamuolių) – 8, Domantas Šimaitis ir Steponas Markus – po 7, Linas Jonuška ir Valdas Raudonis – po 6, Gediminas Drungys – 4, Mindaugas Lukauskas – 3, Henrikas Lubinas – 2.

Sausio 23 dieną Kretingos komanda išvykoje rungtyniaus prieš Kauno r. ,,ASU/Tornado“ (6 pergalės, 13 pralaimėjimų), o sausio 24 dieną 16 val. namuose rungtyniaus prieš Panevėžio ,,Bangenę – Aiverą“ (11 pergalių, 8 pralaimėjimai).