Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Kretingos vyrų krepšinio rinktinė “Kretinga”, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, 2015 m. Regionų krepšinio lygos (RKL) A diviziono kovas pradėjo rungtynėmis namuose prieš Vilniaus ,,KM-Citus” (6 pergalės, 11 pralaimėjimų), kuriems nepavyko atsirevanšuoti už pralaimėjimą I rate - ir šį kartą nusileista 83:89 (21:25, 21:14, 15:27; 26:23).

Įpusėjus I kėliniui rungtynes galingai pradėję kretingiškiai pirmavo (5 min. - 12:5), bet kėlinį sėkmingiau užbaigę sostinės krepšininkai atsidūrė priekyje. Antrojo kėlinio pradžioje sostinės krepšininkams pavyko įgyti 7 taškų persvarą (12 min. - 23:30), bet gynyboje sėkmingai rungtyniavę kretingiškiai prieš didžiąją pertrauką ne tik sumažino varžovų persvarą, bet ir patys išsiveržė į priekį (20 min. - 42:39). Trečiajame kėlinyje kretingiškiams sunkiai sekėsi apsiginti nuo varžovų atakų, o IV kėlinio pradžioje varžovai įgijo 12 taškų persvarą (31 min. - 57:69). Ir nors kretingiškiai, įpusėjus kėliniui, sumažino atsilikimą iki 3 taškų (35 min. - 68:71), revanšo pasiekti nepavyko.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai“ atstovavo: Domantas Šimaitis – 23, Martynas Airošius – 20, Mindaugas Lukauskas – 9, Linas Jonuška – 8, Rytis Zabita ir Steponas Markus – po 7, Jurgis Petrauskas – 6, Gediminas Drungys – 3, Valdas Raudonis taškų nepelnė.

Sausio 10 dieną kretingiškiai išvykoje 73:56 (22:23; 18:9; 18:12; 15:12) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimyną Anykščių KKSC ,,Volupį” (7 pergalės, 10 pralaimėjimų). Šiame susitikime atkaklesnė kova vyko tik I kėlinyje, o rungtynes nulėmė III kėlinyje surengtas kretingiškių spurtas - mūsiškiai keturių minučių atkarpą laimėjo 14:0 ir susikrovė 18 taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

,,Kretinga“: Martynas Airošius – 21, Domantas Šimaitis ir Steponas Markus – po 12, Jurgis Petrauskas – 8, Gediminas Drungys ir Rytis Zabita – po 6, Henrikas Lubinas – 4, Mindaugas Lukauskas ir Vitalijus Kozys – po 2, Valdas Raudonis taškų nepelnė.

Artimiausias rungtynes namuose „Kretingos“ komanda žais sausio 16 d. 18 val. prieš Klaipėdos ,,LCC tarptautinį universitetą“ (11pergalių, 6 pralaimėjimai), o sausio 17 d. išvykoje rungtyniaus prieš Kauno ,,United-Radijas Tau“ (4 pergalės, 13 pralaimėjimų).

Komandos vyriausiasis treneris Arimantas Mikaločius pirmąsias dvejas varžybas šiais metais įvertino dvejopai: ,,Buvome įpratę namuose nedalinti taškų turnyrinės lentelės kaimynams, o išvykoje kautis kiek įmanoma, bet šis savaitgalis buvo kitoks. Iškovota labai svarbi pergalė išvykoje prieš Anykščius. Kol kas patys esame savo padėties šeimininkai, dar liko 13 varžybų. Tada ir galėsime daryti išvadas, ar sezonas - geras, bet kol kas džiaugiuosi, kad vyrai rodo charakterį ir norą laimėti kiekvienose varžybose. Stengsimės dirbti ir užbaigti antrąjį ratą kuo geriau“.