Įspūdingu laimėjimu švenčių išvakarėse pasidžiaugė karatė kiokušin mokykla „Shodan“ – Lietuvos moksleivių taurės finalinėse varžybose ši mokykla tarp 39-ių šalies klubų jau 7 metus iš eilės iškovojo geriausios karatė mokyklos vardą.

„Shodan“ mokyklos atstovai Lietuvos moksleivių taurės finalinėse varžybose, kurios buvo surengtos Kėdainiuose.

„Shodan“ mokyklos vadovo Luko Kubiliaus ir trenerio Aivaro Baltmiškio įsitikinimu, prie šios pergalės prisidėjo ir Kretingos karatekos, tarp 650 sportininkų iškovoję 2 aukso, 3 sidabro ir 7 bronzos medalius.

Jaunių (16-18 m.) amžiaus grupėje sidabro medalį iškovojo Edvinas Juozaitis, įveikęs visus varžovus ir tik finale pralaimėjęs stipriam kovotojui vengrui.

Vaikų (12-14 m.) grupėje pirmą kartą Lietuvos čempione tapo Laura Žvaginytė, sidabrą pelnė Edvinas Gerasimenko, o bronzos medaliai atiteko Gretai Jonutytei, Antanui Jonušui ir Danieliui Mizgiriui.

Vaikų nuo 10 iki 12 metų amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Edvardas Petrauskas, sidabrą po atkaklių kovų laimėjo varžybų debiutantė Ernesta Meškytė, bronzą iškovojo pirmą kartą Lietuvos taurės varžybose startavę Robertas Šlima, Ugnė Drungilaitė, Greta Intaitė ir Domantas Noreika.