Gruodžio 13 dieną „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė 72:68 (14:25; 14:17; 28:10; 16:16) nugalėjo Neringos ,,Kuršius” (8 pergalės, 6 pralaimėjimai) ir iškovojo antrą pergalę šį sezoną išvykoje. Įpusėjus II kėliniui kretingiškiai turėjo 17 taškų deficitą (14 min. - 16:33), bet puikiai sužaidus III kėlinį pavyko įgyti 11 taškų persvarą (32 min. - 63:52). Vis dėlto varžovai rungtynių pabaigoje netgi buvo atsidūrę priekyje (38 min. - 65:68), bet kretingiškiai geriau sužaidė paskutines minutes ir iškovojo dramatišką pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Domantas Šimaitis (4/9 tritaškiai) - 26, Steponas Markus (5/7 dvitaškiai) -14, Gediminas Drungys ir Jurgis Petrauskas - po 9, Martynas Airošius - 8, Valdas Raudonis - 6, Linas Jonuška (8 atk. kamuoliai), Rytis Zabita (7 atk. kamuoliai), Mindaugas Lukauskas ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Gruodžio 19 dieną Kretingos komanda išvykoje rungtyniaus prieš Akmenės KK-SK ,,Akmenės cementas” (10 pergalių, 5 pralaimėjimai), o gruodžio 20 d. 16 val. namuose - prieš Kupiškio KK ,,Kupiškį” (4 pergalės, 10 pralaimėjimų).