Treneriai Arnoldas Slušnys (kairėje) ir Vaidas Mackevičius su jaunaisiais badmintonininkais

Klaipėdoje įvyko Lietuvos jaunučių (iki 13 m.) Lietuvos asmeninės badmintono pirmenybės. Jose sėkmingai žaidė Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ badmintonininkai, treniruojami trenerių visuomenininkų Vaido Mackevičiaus ir Arnoldo Slušnio. Šiose pirmenybėse mūsų rajono garbę gynė 8 badmintonininkai iš Vydmantų. Vaikinų vienetų grupėje penki mūsų žaidėjai tarp 38 sportininkų pateko į dešimtuką. Geriausiai sekėsi Tomui Petrošiui, kuris iškovojo bronzos medalį, IV vietoje – Rolandas Bružas, V v. – Šarūnas Stumbra, VII v. – Simas Skurdauskas, IX v. – Mamertas Noreika. Vaikinų dvejetų grupėje Rolandas Bružas ir Šarūnas Stumbra pelnė sidabro medalius. Bronzos apdovanojimus iškovojo Tomas Petrošius ir Mamertas Noreika. Dar vienu sidabro medaliu buvo apdovanotas Tomas Petrošius, kuris mišrių dvejetų grupėje kovojo kartu su vilniete Perla Murinaite.