Lapkričio 14 dieną, penktadienį, „Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė išvykoje 66:75 (21:20; 9:15; 18:7; 27:24) nusileido Panevėžio ,,Bangenei-Aiverai” (3 pergalės, 4 pralaimėjimai).

Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko įgyti ryškesnės persvaros ir vienu tašku pirmavo šeimininkai, o II kėlinį sėkmingai sužaidę kretingiškiai į didžiąją pertrauką iškeliavo pirmaudami 5 taškais (20 min. - 35:30). Trečiojo kėlinio pradžioje, po Ryčio Zabitos dvitaškio kretingiškiai įgijo didžiausią - 10 taškų - persvarą (22 min. - 40:30), bet tada 9 minučių atkarpą pralaimėjo rezultatu 0:18 ir leido šeimininkams pakreipti rezultatą savo naudai (29 min. - 40:48). Per lemiamą ketvirtį kretingiškiams pasivyti varžovų nepavyko ir buvo patirtas pralaimėjimas. Šiame susitikime ,,Kretingos” komandai labai prastai talkino atsarginiai komandos žaidėjai, pelnę vos 4 taškus.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai” atstovavo: Domantas Šimaitis (5/8 dvitaškiai) - 18, Linas Jonuška - 16, Rytis Zabita (12 atk. kamuolių) - 10, Gediminas Drungys (4 rez. perdavimai) ir Martynas Airošius - po 9, Steponas Markus ir Mindaugas Lukauskas – po 2, Jurgis Petrauskas ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė. Lapkričio 15 dieną namuose ,,Kretingos” krepšininkai vos nepateikė sensacijos ir tik minimaliu skirtumu - 70:71 - nusileido prieš praėjusių metų vicečempionus Tauragės krepšinio klubo (7 pergalės, be pralaimėjimų) krepšininkus. Rungtynes tauragiškiai pradėjo ,,šaltu dušu” ir jau po I kėlinio įgijo 12 taškų persvarą (18:30), bet II kėlinyje puikiai gynyboje žaidę ir tik 11 taškų leidę įmesti kretingiškiai buvo išsiveržę į priekį - į ilgają pertrauką komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 40:41. Trečiajame kėlinyje po Domanto Šimaičio taiklaus tritaškio ,,Kretingos” komanda įgijo 6 taškų pranašumą (27 min. - 57:51), bet iki kėlinio pabaigos Tauragės krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo (57:56). Ketvirtame kėlinyje aikštėje ir toliau vyko įnirtinga kova. Likus žaisti 7 sekundes „Kretingos“ komandos žaidėjas Martynas Airošius išvedė komandą į priekį (70:69), bet aidint sirenai pataikytas sudėtingas svečių dvitaškis atėmė pergalę. Kretingiškiams šiose rungtynėse trūko taiklesnių tolimų metimų, tikslą pasiekė tik 8 metimai iš 30 (26,6 proc. taiklumas).

,,Kretinga”: Martynas Airošius (6/6 dvitaškiai, 3/3 baudos) - 21, Rytis Zabita (13 atk. kamuolių) - 13, Linas Jonuška (7 atk. kamuoliai) - 11, Jurgis Petrauskas - 10, Gediminas Drungys (6 rez. perdavimai) - 7, Domantas Šimaitis ir Mindaugas Lukauskas – po 3, Steponas Markus - 2, Valdas Raudonis ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Lapkričio 21 dieną Kretingos ,,Kretinga” namuose 18 val. žais prieš vienus iš lygos favoritų - Telšių ,,Telšius” (7 pergalės, be pralaimėjimų), o lapkričio 22 dieną komandos laukia išvyka į Kuršėnus, kur išbandys jėgas prieš ,,Grafų baldų-Kristalo” (6 pergalės, 1 pralaimėjimas) komandą.