Medalius tarptautiniame turnyre pelnę Kretingos sporto mokyklos boksininkai: (iš kairės) Žygimantas Jucys, Simas Adomaitis, Donas Špučys, Rokas Gervinskis, Lukas Savickas.

Telšiuose įvykusiame tradiciniame tarptautiniame bokso turnyre „Geležinis kumštis“ savojo kumščio stiprumą išbandė ir 5 Kretingos sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Aivaro Balsio, - jie iškovojo prizines vietas.

Geriausiai turnyre pasirodė Donas Špučys, kuris svorio kategorijoje iki 75 kg tapo turnyro nugalėtoju. Nedaug iki čempionų vardų pritrūko ir kitiems sportininkams: Simas Adomaitis (svorio kateg. 54 kg) teisėjų sprendimu nusileido Telšių atstovui, Rokas Gervinskis (56 kg) turėjo pripažinti sportininko iš Naujosios Akmenės pranašumą, o Žygimantas Jucys (75 kg) finalinėje kovoje pralaimėjo saviškiui D. Špučiui. Tarp jaunimo prizinę III v. iškovojo Lukas Savickas (57 kg).

Tarptautiniame turnyre be Lietuvos boksininkų dalyvavo ir Latvijos sportininkai.