„Kretingos“ vyrų krepšinio rinktinė, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, lapkričio 7 dieną namuose 72:69 (18:17; 23:22; 16:13; 15:17) palaužė Kauno ,,Unitet-Radijas Tau” ekipos pasipriešinimą. Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo „Kretingos“ krepšininkai, kurie po I kėlinio turėjo minimalią persvarą, bet II kėlinio pradžioje kauniečiai persvėrė rezultatą savo naudai (13 min. - 20:25), vis tik kėlinį sėkmingai užbaigę šeimininkai po Valdo Raudonio tritaškio persvėrė rezultatą savo naudai (20 min. - 41:39). Trečiajame kėlinyje kretingiškiai įgijo 9 taškų persvarą (28 min. - 57:48), bet kovingai rungtyniavę kauniečiai, likus žaisti 8 sekundes, sumažino persvarą iki vieno taško (70:69), tačiau mūsiškių pergalę įtvirtino Domanto Šimaičio baudos metimai.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai” atstovavo: Martynas Airošius (7/11 dvitaškiai, 5 rez. perdavimai) - 21, Domantas Šimaitis - 12, Linas Jonuška ir Mindaugas Lukauskas (9 atk. kamuoliai) - po 11, Valdas Raudonis - 7, Gediminas Drungys ir Rytis Zabita (8 atk. kamuoliai) – po 4, Jurgis Petrauskas - 2, Ramūnas Strazdauskas, Šarūnas Stankus, Rokas Grudzinskas ir Henrikas Lubinas taškais nepasižymėjo.

Lapkričio 8 dieną „Kretingos“ krepšininkai 82:69 (23:17; 19:14; 19:22; 21:16) namie nugalėjo ir Kauno ,,ASU-Tornado” krepšininkus. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie nuo pat pirmųjų minučių įgijo pranašumą, o II kėlinyje po Lino Januškos dvitaškio įgijo didžiausią - 15 taškų - persvarą (15 min. - 32:17). Nors po didžiosios pertraukos kauniečiams ir buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 5 taškų (35 min. - 67:62), bet sėkmingai rungtynes užbaigę kretingiškiai iškovojo pergalę.

,,Kretinga”: Linas Jonuška - 24, Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 17 atk. kamuolių, 37 naud. balai) - 21, Martynas Airošius -17, Jurgis Petrauskas - 7, Valdas Raudonis - 5, Gediminas Drungys (6 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai) - 4, Domantas Šimaitis ir Ramūnas Strazdauskas – po 2, Mindaugas Lukauskas ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Dvi pergales šį savaitgalį iškovoję „Kretingos“ krepšininkai dalijasi V-VIII vietomis RKL A divizione. Artimiausias varžybas „Kretingos“ komanda žais lapkričio 14 dieną išvykoje prieš Panevėžio ,,Bangenę-Aiverą”, o lapkričio 15 dieną namuose susikaus su Tauragės krepšinio klubu.