Praėjusį penktadienį „Kretingos“ krepšininkai, startavę Regionų krepšinio lygos (RKL) A divizione, išvykoje 64:72 (13:19; 19:13; 12:10; 20:30) nusileido Vilniaus KM-„Citus” komandai.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė aikštės šeimininkams - vilniečiams, kurie I kėlinyje įgijo 10 taškų persvarą (8 min. - 7:17), o po pirmo kėlinio pirmavo 6 taškais. Antrajame kėlinyje Linas Jonuška pelnė 10 taškų, o jo vedami kretingiškiai, suaktyvinę gynybą, prieš didžiąją pertrauką išlygino rungtynių rezultatą (20 min. - 32:32). Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Kretingos“ krepšininkai, visą kėlinį pirmavę 2 - 4 taškais, o IV kėlinyje po Martyno Airošiaus tritaškio įgijo didžiausią - 5 taškų - persvarą (32 min. - 47:42), bet tada vilniečiai pataikė tris tritaškius iš eilės ir „Kretingos“ komanda atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Likus žaisti 56 sekundes „Kretingos“ komanda atsiliko 4 taškais (60:64), ir per likusį laiką persverti rezultato savo naudai nesugebėjo.

Šiose rungtynėse ,,Kretingai” atstovavo: Martynas Airošius (3/6 tritaškiai) - 18, Linas Jonuška - 12, Domantas Šimaitis ir Steponas Markus - po 9, Rytis Zabita (9 atk. kamuoliai) - 8, Gediminas Drungys - 5, Jurgis Petrauskas - 3, Valdas Raudonis, Mindaugas Lukauskas ir Henrikas Lubinas taškų nepelnė.

Spalio 25 dieną pirmosiose šio sezono rungtynėse namuose kretingiškiai 78:76 (15:19; 22:10; 19:24; 22:23) nugalėjo Anykščių KKSC ,,Volupį” ir iškovojo pirmąją pergalę. Pirmąjį kėlinį sėkmingiau sužaidė Anykščių krepšininkai, kurie nuo pat pradžių įgijo pranašumą, o jo pabaigoje susikrovė didžiausią - 7 taškų - persvarą (9 min. - 12:19). Antrajame kėlinyje sėkmingai gynyboje rungtyniavę kretingiškiai surengė spurtą ir jo pabaigoje po Ryčio Zabitos dvitaškio įgijo didžiausią pirmojoje varžybų dalyje - 11 taškų - persvarą (19 min. - 37:26). Trečiajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė aikštės šeimininkams, bet kėlinio pabaigoje varžovams pavyko jį ištirpdyti iki 3 taškų (30 min. - 56:53). Nors paskutiniame ketvirtyje kretingiškiai ir susigrąžino 10 taškų persvarą (37 min. - 72:62), tai ramios rungtynių baigties nežadėjo: atkakliai rungtyniavę Anykščių krepšininkai paskutinėmis rungtynių sekundėmis pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki 1 taško (40 min. - 77:76), o pergalę įtvirtino baudos metimą realizavęs Jurgis Petrauskas bei po antrojo nepataikyto metimo kamuolį po varžovų krepšiu atkovojęs Rytis Zabita, nulėmęs dramatišką pergalę. Šiose varžybose „Kretingos“ krepšininkai padarė vos 9 klaidas, o varžovai suklydo 21 kartą.

,,Kretingai” atstovavo: Martynas Airošius - 19, Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 11 atk. kamuolių) ir Domantas Šimaitis - po 15, Linas Jonuška - 14, Steponas Markus - 6, Jurgis Petrauskas - 1, Ramūnas Strazdauskas, Valdas Raudonis, Mindaugas Lukauskas ir Henrikas Lubinas taškais neišsiskyrė.