Kretingos sporto mokyklos boksininkai Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finale pelnė įvairių spalvų medalius: (iš kairės) Simas Adomaitis, Mindaugas Macius, Tomas Balsys, Benas Svirnelis, Rokas Gervinskis, Aivaras Balsys, Donas Špučys.

Sėkmingai pasirodę Klaipėdoje surengtose Lietuvos jaunučių sporto žaidynių bokso zoninėse varžybose, 5 Kretingos sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Tomo ir Aivaro Balsių, iškovojo teisę dalyvauti finalinėse žaidynių varžybose, kurios įvyko Vilniuje. Pirmasis svorio kategorijoje iki 38,5 kg į ringą kopė Benas Svirnelis, kuris, aiškia taškų persvara nugalėjęs atstovą iš Jonavos, Kretingai ir iškovojo pirmąjį aukso medalį.

Svorio kategorijoje iki 54 kg kovojo Simas Adomaitis, kuris pirštines taip pat surėmė su Jonavos sporto mokyklos auklėtiniu ir jį nugalėjo 2:1.

Svorio kategorijoje iki 56 kg kovojęs Rokas Gervinskis, pralaimėjęs kovą 1:2, turėjo pripažinti varžovo iš Pasvalio pranašumą ir užėmė II v.

Kretingiškis Mindaugas Macius svorio kategorijoje iki 62 kg užėmė III v., o Donas Špučys (svorio kategorija iki 72 kg) be didelio vargo įveikė klaipėdietį ir tapo žaidynių čempionu.