Krepšinio mėgėjai susitiko tradiciniame turnyre

• Dovilė URNIKIENĖ
  • 2014-04-18

Rūdaičiuose įvyko tradicinis velykinis vaikinų krepšinio turnyras „3x3“, kuris jau bene dešimtmetį sukviečia sporto mėgėjus ne tik iš įvairių Kretingos seniūnijos gyvenviečių, bet ir kitų seniūnijų. Šįmet kovoje dėl oranžinio kamuolio susitiko 7 komandos – iš Kurmaičių, Dimitravo, Kūlupėnų, Rūdaičių.

Turnyro prizininkai: „Roma-I“ komanda (juodi marškinėliai), „Dimitravas“ (mėlyni marškinėliai), „Kurmaičiai-I“ (balti marškinėliai) bei turnyro globėjas Romas Valinskis (pirmas iš dešinės).

Komandos žaidė dviejuose pogrupiuose ir kiekviename jų geriausiai pasirodžiusios dvi komandos susitiko pusfinaliuose.

Pirmame pusfinalyje susitiko „Kūlupėnai-I“ ir „Dimitravas“ – šios komandos žaidėjai, pasiekę rezultatą 13:12, ir šventė pergalę.

Antrame pusfinalyje vyko komandos „Kurmaičiai-I“ ir „Roma-I“ dvikova, kurią rezultatu 9:7 laimėjo kurmaitiškiai.

Taigi dėl III vietos teko rungtis „Kūlupėnai-I“ ir „Roma-I“ žaidėjams. Pergalę rezultatu 12:9 iškovojo ir prizininkais tapo „Roma-I“ krepšininkai: Darius Kontrimas, Eimantas Uosis, Aurimas Stonkus ir Edgaras Povilaitis.

Finalinis susitikimas įvyko tarp komandų „Dimitravas“ ir „Kurmaičiai-I“ – pastarieji ir buvo pajėgesni. Pasiekę rezultatą 17:9, I vietą laimėjo kurmaitiškiai: Edvinas Jagutis, Mindaugas Rima ir Remigijus Bučkus. Sidabro medaliais pasipuošė komandos „Dimitravas“ žaidėjai: broliai Donatas, Mindaugas ir Rokas Žilinskai. Likusios komandos taip pasidalino vietas turnyrinėje lentelėje: V v. – komanda „Kūlupėnai-II“, VI v.– „Kurmaičiai-II“, VII v. – „Roma-II“.

„Be šių varžybų kiekvienais metais vyksta ir baudų bei tritaškių metimo konkursai. Šįmet sau lygių neturėjo kurmaitiškiai: Edgaras Petrauskis laimėjo baudų metimo konkursą – jis per 1 min. pataikė 14 metimų, o tritaškių konkursą laimėjo Mindaugas Rima, kuris iš 15 metimų pataikė 13“,- žaidėjų pasirodymą pakomentavo Kretingos seniūnijos sporto organizatorius bei sporto klubo „Rūdaičiai“ vadovas Jonas Benetis.

Visiems laimėtojams buvo įteikti prizai, kuriuos įsteigė turnyro globėjas Romas Valinskis.

„Šiuo turnyru populiariname krepšinį tarp Kretingos seniūnijos gyventojų – šis sportas gali tapti pomėgiu, puikiu laisvalaikio praleidimo būdu“,- teigė J. Benetis.