Mažosios taurės varžybose pogrupiuose III-IV vietas užėmusios komandos tęsė kovas dėl Paguodos taurės nugalėtojo vardo. Paguodos taurės varžybose dėl bronzos medalių susitiko „Grūšlaukė“ ir „Budriai“. Nuo pirmųjų rungtynių minučių varžybos vyko taškas į tašką. Net prasidėjus ketvirtajam kėliniui, vyko lygi kova –iki rungtynių pabaigos likus 10 sek. ir rezultatui esant 77:77, technine pražanga prasižengė „Grūšlaukės“ žaidėjas Aurimas Girdenis. „Budrių“ krepšininkams liko sumesti baudas ir tapti bronzos medalių laimėtojais, tačiau jie nebesugebėjo persverti rezultato. Pratęsimą geriau ir tiksliau sužaidę „Grūšlaukės“ krepšininkai tapo trečios vietos laimėtojais.

Paguodos taurės laimėtojai - ,,Roma“ (tupi), II vietą iškovoję „Darbėnai“ (kairėje), III v. laimėtoja „Grūšlaukė“.

Dėl Paguodos taurės aukso medalių susitiko „Roma“ ir „Darbėnai“. Rungtynės prasidėjo greitu ir rezultatyviu žaidimu. Abi komandos keitėsi greitomis rezultatyviomis atakomis, ir įpusėjus kėliniui „Roma“ išsiveržė į priekį. Antrą rungtynių ketvirtį „Roma“ padidino skirtumą iki 10 taškų, kurį išlaikė iki kėlinio pabaigos 45:35. Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę „Darbėnų“ krepšininkai per pirmąsias ketvirčio minutes sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau rezultatyvus „Romos“ krepšininkų Dariaus Kontrimo ir Donato Bendiko žaidimas vedė komandą į pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 82:73 „Romos“ naudai.

„Budriai“ – „Grūšlaukė“ – 81:88 (77:77; Marius Meškauskas – 35, Tomas Vaišnoras – 15; Antanas Stonkus – 37, Aurimas Girdenis – 27); „Darbėnai“ – „Roma“ – 73:82 (Laimonas Serapinas – 22, Evaldas Grušeckis – 11; Darius Kontrimas – 27, Donatas Bendikas – 26).

Naudingiausi Paguodos taurės komandų žaidėjai: Titas Šoblinskas („Roma“), Laimonas Serapinas („Darbėnai“), Antanas Stonkus („Grūšlaukė“) ir Marius Meškauskas („Budriai“).