Lietuvos taurės turnyro III etapo susitikimai pateisino mūsų rajono badmintono trenerių visuomenininkų Arnoldo Slušnio ir Vaido Mackevičiaus viltis: jaunieji Kretingos rajono badmintonininkai puikiai pasirodė viename iš prestižiškiausių Lietuvos badmintono mėgėjų turnyre.

Kretingos rajonui atstovavę ir rezultatų pasiekę badmintonininkai

Turnyro III etape dalyvavo 77 dalyviai iš visos Lietuvos, tarp kurių varžėsi 11 mūsiškių badmintonininkų.

Vaikinų vienetų grupėje Kretingos badmintono klubo atstovai užėmė aukštas vietas: I v. - vydmantiškis Jonas Petkus, kuris pirmuose dviejuose etapuose taip pat yra laimėjęs pirmąsias vietas, taigi iki taurės, anot trenerių, beliko vienas žingsnis; trečiąją, ketvirtąją ir penktąją vietas taip pat užėmė vydmantiškiai Rolandas Bružas, Mantas Užandenis ir Tomas Petrošius. Kiti badmintonininkai turnyrinėje lentelėje išsirikiavo tokia tvarka: Mamertas Noreika – VIII v., Šarūnas Stumbra – XI v.; Simas Skurdauskas – XVIII v., Rytis Mackevičius – XXIV v.

Vaikinų dvejetų kategorijoje jaunuoliai taip pat buvo tarp lyderių: niekas nepajėgė nurungti Jono Petkaus ir Tomo Petrošiaus dueto, kuris ir užėmė I v. Mažajame finale dėl III v. raketes surėmė Šarūnas Stumbra kartu su Mantu Užandeniu ir Rolandas Bružas su Mamertu Noreika. Sėkmė šįsyk lydėjo Šarūną ir Mantą, kurie užėmė III v., o Rolandas su Mamertu liko ketvirti.

Vyresniųjų grupėje vienetų kategorijoje kretingiškis Tomas Stankus užėmė III v., o Gediminas Ruginis – IV v. Vaikinų dvejetų kategorijoje lyderių pozicijas išlaikė ir I v. iškovojo Tomas Stankus su darbėniškiu Žygimantu Kontrimu, o Gediminas Ruginis su tauragiškiu Aironu Andruliu užėmė III v.

„Labai džiaugiamės, kad sekasi ugdyti jaunąją sportininkų kartą ir su nekantrumu laukiame paskutiniojo devintosios Lietuvos taurės turnyro etapo, kai paaiškės galutiniai rezultatai“, - teigė „Vydmantų“ sporto klubo vadovas V.Mackevičius.